Mercedes-Benz

Nowy Mercedes GLB.  

Lease&Drive 1% od 1585 zł netto/mies.*
Nowy Mercedes GLB

Wszystkie rodzaje siły.

Intuicyjny system MBUX. Przestronna, gościnna przestrzeń dla aż 7 osób. I wyrazista stylistyka nadwozia, która nie pozostawia wątpliwości - tak wygląda wolność.

Wybierz się w ekscytującą podróż zupełnie nowym Mercedesem GLB. Teraz dostępnym w specjalnej ofercie Lease&Drive 1%.

Nowy Mercedes GLB

Oto przestrzeń na każdą przygodę. Siła przestronności naszego najbardziej kompaktowego SUV-a oferuje Ci 3 rzędy siedzeń i miejsce dla aż 7 uczestników podróży.

Więcej pasażerów, to więcej bagaży. Do Twojej dyspozycji pozostaje duża, elastyczna przestrzeń, a dzięki funkcji HANDS-FREE ACCESS klapę bagażnika otworzysz bezdotykowo.

A potem już wspólnie zachwycicie się jego eleganckim wnętrzem z szerokoekranowym kokpitem, przyjemnym podświetleniem Ambiente czy klimatyzowanymi fotelami.

Oto intuicyjna technologia sterowana głosem, gestem lub dotykiem. Multimedialny system informacyjno-rozrywkowy MBUX dostosuje się do Waszych potrzeb i zwiększy przyjemność ze wspólnej podróży.

Rozgośćcie się i odkryjcie wszystkie rodzaje siły naszego najbardziej przestronnego i kompaktowego SUV-a, który doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim.

Nowy Mercedes GLB

Rata miesięczna netto dla GLB 180 d w programie Lease&Drive 1% (wpłata wstępna: 5% ceny netto pojazdu, okres umowy: 24 miesiące, przebieg średnioroczny 15 000 km; Pakiet Gwarancyjny w cenie; Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.). Model prezentowany na zdjęciu może się różnić od wersji dostępnych w ofercie; trzeci rząd foteli ze skład. siedzeniami bocznymi występuje jako dodatkowa opcja wyposażenia.

GLB 180 d – średnie zużycie paliwa 5,5 l/100 km, średnia emisja CO2 146 g/km.