Mercedes-Benz Vito.
Samochód pod pełną kontrolą.

Mercedes-Benz Vito to pierwszy samochód w segmencie dostępny z bezpłatnymi usługami zarządzania pojazdem Mercedes Pro Connect. Dzięki nim sprawdzisz lokalizację pojazdu, jego spalanie czy zaplanujesz przegląd.

Ekonomiczny i bezpieczny Vito.

Mercedes Vito jest bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej, a dzięki jego innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa Twoje cele biznesowe będziesz osiągać jeszcze efektywniej.

Również oferta rodzajów napędu Vito jest wyjątkowa: na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła. Dzięki temu mamy odpowiednie rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających dostawców.

Usługi Mercedes PRO connect.

Mercedes PRO to nowa marka Mercedes-Benz Vans.

Poznaj kompleksowy system zarządzania flotą, który obejmuje usługi, rozwiązania oraz serwisy,  których celem jest wykorzystanie wszystkich cyfrowych możliwości, aby Twoja działalność była jeszcze bardziej efektywna.

Poprzez dopasowywane i kompleksowe rozwiązania transportowe, oferta Mercedes PRO connect zwiększy wydajność Twojego przedsiębiorstwa oraz umożliwi Ci koncentrację na Twojej podstawowej działalności biznesowej.


Chcesz wiedzieć dokąd jedzie Twój Vito, ile ma paliwa w baku, czy wyjechał z wyznaczonej strefy i kiedy zaplanować mu przegląd? Zapewne chcesz zrobić to zdalnie, bez wychodzenia z biura lub domu? Teraz jest to możliwe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.