Mercedes-Benz
Recepcja Serwisu

Tel.: +48 58 552 14 41
info@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis
Serwis 24h

Tel.: +48 602 497 479
Pomoc na trasie w dzień i w nocy
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Olga Witman
Prezes
Tel.: +48 58 554 19 11
olga.witman@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Paweł Stefaniak
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 604 088 884
pawel.stefaniak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Bożena Rogala
Główny Księgowy
Tel.: +48 606 384 809
bozena.rogala@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Księgowości
Krzysztof Kieruńczyk
Szef Sprzedaży
Tel.: +48 600 977 771
krzysztof.kierunczyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Jarosław Nierzwicki
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 795 519 924
jaroslaw.nierzwicki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Jacek Brylowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 584 608
jacek.brylowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Patrycja Chmiel
Asystent Działu Sprzedaży i Serwisu
Tel.: +48 606 655 699
patrycja.chmiel@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Joanna Zborowska
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 58 554 19 11, wew. 092
joanna.zborowska@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Controllingu
Krzysztof Gbur
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 608 690 382
krzysztof.gbur@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Anna Piekielska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel. kom. +48 666 401 146
anna.piekielska@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Sylwia Hoppa
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 606 902 702
sylwia.hoppa@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Kinga Barma
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 225 855
kinga.barma@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Amadeusz Bieniek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 220 255
amadeusz.bieniek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Tomasz Chmielewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 588 855
tomasz.chmielewski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Arkadiusz Chojnacki
Sprzedawca Części Zamiennych

arkadiusz.chojnacki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Leszek Ciechanowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 582 608
leszek.ciechanowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Norbert Dembski
Product Expert
Tel.: +48 608 339 499
norbert.dembski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Magdalena Drapella
Product Expert
Tel.: +48 608 338 255
magdalena.drapella@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Adam Ekman
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 668 694 900
adam.ekman@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Jacek Florysiak
Specjalista ds. Administracji
Tel.: +48 600 335 885
jacek.florysiak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Krzysztof Glewicz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 662 261 900
krzysztof.glewicz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Jan Karnath
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 395 295
jan.karnath@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Martyn Kopański
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 533 336
martyn.kopanski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Andrzej Kowalski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 619 604
andrzej.kowalski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Robert Kruszewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 539 390
robert.kruszewski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Wojciech Leppek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 668 931 600
wojciech.leppek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Arkadiusz Leyk
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 602 422 004
arkadiusz.leyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Mirosław Linowski
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 662 345 699
miroslaw.linowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Przemysław Panek
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 662 885 745
przemyslaw.panek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Mariusz Pierzchała
Dyrektor Działu Części Zamiennych i Akcesoriów
Tel.: +48 600 223 233
mariusz.pierzchala@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części
Tomasz Piszczek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 668 697 600
tomasz.piszczek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Wojciech Próchnicki
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 604 434 530
wojciech.prochnicki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Filip Rachwał
Doradca Handlowy
Tel.: +48 606 902 903
filip.rachwal@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Karol Słomczewski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 583 608
karol.slomczewski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Trojak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 102 097
grzegorz.trojak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Ryszard Walkusz
Szef Serwisu
Tel.: +48 604 987 880
ryszard.walkusz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Mateusz Wirth
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 338 787
mateusz.wirth@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Sławomir Ziółkowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 427 428
slawomir.ziolkowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Zenon Łazorczyk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 988 669
zenon.lazorczyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Ścichocki
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 668 114 019
piotr.scichocki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo