Mercedes-Benz
Biuro Obsługi Klienta

Tel.: +48 58 552 14 41
info@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis
Service 24h

Tel.: +48 58 552 14 41
Tel. kom.: +48 602 497 479
info@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Olga Witman
Prezes
Tel.: +48 58 554 19 11
olga.witman@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Paweł Stefaniak
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 604 088 884
pawel.stefaniak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Ryszard Walkusz
Szef Serwisu
Tel.: +48 58 552 14 41
Tel. kom.: +48 604 987 880
ryszard.walkusz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Piotr Scichocki
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 58 552 14 41
Tel. kom.: +48 668 114 019
piotr.scichocki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Jarosław Nierzwicki
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 58 552 14 41
Tel. kom.: +48 795 519 924
jaroslaw.nierzwicki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Krzysztof Kieruńczyk
Szef Sprzedaży
Tel.: +48 554 19 11
Tel. kom.: +48 600 977 771
krzysztof.kierunczyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Bożena Rogala
Główny Księgowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 606 384 809
bozena.rogala@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Księgowości
Jacek Brylowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 608 584 608
jacek.brylowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Patrycja Chmiel
Asystent Działu Sprzedaży i Serwisu
Tel.: +48 58 554 19 11
patrycja.chmiel@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Leszek Ciechanowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 608 582 608
leszek.ciechanowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Norbert Dembski
Product Expert
Tel.: +48 58 554 19 11
norbert.dembski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Magdalena Drapella
Product Expert
Tel.: +48 58 554 19 11
magdalena.drapella@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Krzysztof Glewicz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 58 554 19 11
krzysztof.glewicz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Katarzyna Graj
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 693 882 013
katarzyna.graj@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Sylwia Hoppa - Pyrka
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 58 552 14 41
Tel. kom.: +48 606 902 702
sylwia.hoppa@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Jan Karnath
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 58 554 45 64
Tel. kom.: +48 608 395 295
jan.karnath@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Martyn Kopański
Doradca Handlowy
Tel.: +48 554 19 11
Tel. kom.: +48 600 338 787
martyn.kopanski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Andrzej Kowalski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 58 554 45 64
Tel. kom.: +48 608 619 604
andrzej.kowalski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Krajdocha
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 600 335 885
piotr.krajdocha@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Maciej Krakowiak
Marketing Manager

Tel. kom.: +48 608 690 382
maciej.krakowiak@witman.mercedes-benz.pl
Języki obce: angielski
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Robert Kruszewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 58 554 45 64
Tel. kom.: +48 608 539 390
robert.kruszewski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Wojciech Leppek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 552 14 41
wojciech.leppek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Paweł Mann
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 600 533 336
pawel.mann@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Tomasz Piszczek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 552 14 41
tomasz.piszczek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Wojciech Próchnicki
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 58 552 14 41
Tel. kom.: +48 604 434 530
wojciech.prochnicki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Filip Rachwał
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 606 902 903
filip.rachwal@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Marian Skelnik
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 58 552 14 41
marian.skelnik@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Trojak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 600 102 097
grzegorz.trojak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jakub Woźniak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 608 233 336
jakub.wozniak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Joanna Zborowska
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 58 554 19 11
joanna.zborowska@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Controllingu
Łukasz Zienkiewicz
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 608 583 608
lukasz.zienkiewicz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Sławomir Ziółkowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 58 554 45 64
Tel. kom.: +48 608 427 428
slawomir.ziolkowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Zenon Łazorczyk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 58 554 45 64
Tel. kom.: +48 600 988 669
zenon.lazorczyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Kamil Żebrowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 58 554 19 11
Tel. kom.: +48 600 223 233
kamil.zebrowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane