Mercedes-Benz
Recepcja Serwisu

Tel.: +48 58 552 14 41
info@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis
Serwis 24h

Tel.: +48 602 497 479
Pomoc na trasie w dzień i w nocy
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Olga Witman
Prezes
Tel.: +48 58 554 19 11
olga.witman@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Bożena Rogala
Główny Księgowy
Tel.: +48 606 384 809
bozena.rogala@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Księgowości
Paweł Stefaniak
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 604 088 884
pawel.stefaniak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Krzysztof Kieruńczyk
Szef Sprzedaży
Tel.: +48 600 977 771
krzysztof.kierunczyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Jarosław Nierzwicki
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 795 519 924
jaroslaw.nierzwicki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Kamil Żebrowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 223 233
kamil.zebrowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Jacek Brylowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 584 608
jacek.brylowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Patrycja Chmiel
Asystent Działu Sprzedaży i Serwisu
Tel.: +48 606 655 699
patrycja.chmiel@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Joanna Zborowska
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 58 554 19 11, wew. 092
joanna.zborowska@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Controllingu
Katarzyna Graj
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 693 882 013
katarzyna.graj@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Maciej Krakowiak
Marketing Manager
Tel.: +48 608 690 382
maciej.krakowiak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Anna Piekielksa
Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel. kom. +48 666 401 146
anna.piekielska@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Sylwia Hoppa - Pyrka
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 606 902 702
sylwia.hoppa@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Amadeusz Bieniek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 220 255
amadeusz.bieniek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Marcin Bochenek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 233 336
marcin.bochenek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Tomasz Chmielewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 588 855
tomasz.chmielewski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Leszek Ciechanowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 582 608
leszek.ciechanowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Norbert Dembski
Product Expert
Tel.: +48 608 339 499
norbert.dembski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Magdalena Drapella
Product Expert
Tel.: +48 608 338 255
magdalena.drapella@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Krzysztof Glewicz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 662 261 900
krzysztof.glewicz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Marcin Jasionek
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 662 345 699
marcin.jasionek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Jan Karnath
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 395 295
jan.karnath@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Martyn Kopański
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 338 787
martyn.kopanski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody używane
Andrzej Kowalski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 619 604
andrzej.kowalski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Patryk Kołodziej
Doradca Handlowy
Tel.: +48 604 225 855
patryk.kolodziej@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Krajdocha
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 335 885
piotr.krajdocha@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Robert Kruszewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 539 390
robert.kruszewski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Wojciech Leppek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 668 931 600
wojciech.leppek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Tomasz Piszczek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 668 697 600
tomasz.piszczek@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Wojciech Próchnicki
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 604 434 530
wojciech.prochnicki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Filip Rachwał
Doradca Handlowy
Tel.: +48 606 902 903
filip.rachwal@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Marian Skelnik
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 662 885 745
marian.skelnik@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Joanna Szymańska
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 538 613 878
joanna.szymanska@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Grzegorz Trojak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 102 097
grzegorz.trojak@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Ryszard Walkusz
Szef Serwisu
Tel.: +48 604 987 880
ryszard.walkusz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Łukasz Zienkiewicz
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 583 608
lukasz.zienkiewicz@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Sławomir Ziółkowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 427 428
slawomir.ziolkowski@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Zenon Łazorczyk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 988 669
zenon.lazorczyk@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Ścichocki
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 668 114 019
piotr.scichocki@witman.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo